Про нас

Наша компанія

Торгова марка "Меблі Карпат" бере свій початок з 2002 року. Ми пройшли непростий процес формування від невеликої компанії до впізнаваного бренду. Нашими цінностями були і залишаються: прагнення досконалості нашої продукції, створення здорової та ефективної атмосфери робочого процесу, а головне - це задоволення наших клієнтів продукцією ТМ "Меблі Карпат".

Керуючись базовими цілями, серед яких: якість та екологічність продукції, лояльність наших клієнтів, сучасне виробництво, новітні тенденції у меблевому дизайні, ми переслідуємо мету бути найкращим виробником меблів з натурального дерева на теренах України.

Наше виробництво

Уся сировина для продукції заготовляється у Львівській області, де і знаходяться наші виробничі потужності. У виробництві використовуються двокомпонентні клеї для міцності і надійності, лаки на водній основі, які не містять хімічних речовин, такі як смоли, формальдегіди, феноли. Матеріали абсолютно безпечні для здоров'я, не забруднюють повітря, не виділяють хімічних речовин на відміну від ДСП, ДВП. Усі розхідні матеріали мають необхідні гігієнічні сертифікати стандартів якості. Для міцності і надійності використовуємо надійну, перевірену часом фурнітуру провідних європейських виробників.

При створенні наших меблів дизайнери та конструктори приділяють увагу найдрібнішим деталям, а сам процес виробництва налагоджено з урахуванням технічних так екологічних стандартів.

Наша продукція

Меблі, що продаються в магазинах мережі проходять ретельну перевірку на виробництві для того, щоб наші клієнти отримали якісний і надійний товар, який міг би радувати їх впродовж довгого часу.

Основний тип продукції ТМ "Меблі Карпат" це: стільці, столи, ліжка, тумби, шафи та корпусні меблі. Ми виготовляємо продукцію не
лише за стандартними розмірами, але й за індивідуальними проектами. Тому запрошуємо скористатися нагодою втілити свої задуми щодо створення комфорту Вашої оселі за допомогою наших меблів, а наш дизайнер інтер'єру завжди готовий надати кваліфіковану консультацію.

Оглянути ї купити меблі нашого виробництва Ви можете в одному з 50 магазинів, які розміщені у великих містах України. Їх місце розташування та телефони можна переглянути у розділі Контакти.